Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace

Anketní otázka

Požadujete změnu ve složení vlády ?

ano
ne
Zobrazit výsledky

Hyeny se přiživují na nehodách v ČR

13.10 | 09:09   |   Redakce 4   |   komentářů (0)

Představte si napjatou situaci při dopravní nehodě, vystresovaného řidiče právě vybouraného auta. K dopravní nehodě přijíždí nehodová služba, dá řidiči podepsat smlouvu o zapůjčení náhradního vozidla, o odtahu a ještě zajistí opravu poškozeného automobilu. To všechno velmi výhodně. Pro koho?

Zdroj: sxc.hu

Nelekejte se - v titulku je řeč pouze o hyenách v lidské podobě. Jak praví wikipedie: V přeneseném slova smyslu se jako hyena označuje člověk, který zneužívá lidského neštěstí nebo na něm parazituje. A právě tak se chovají některé odtahové služby, jinak také nazývané lovci nehod.
Odtah vozidla za přehnanou cenu, nevýhodná smlouva o pronájmu náhradního vozidla a oprava poškozeného auta v podezřelých opravnách. Cena za opravu je podstatně nižší, než za jakou se vyúčtuje pojišovně. Do aut jsou namontovány neoriginální díly nebo součástky z vrakoviš, ale v dokumentaci figurují jako originální díly,
i mnohonásobně dražší.
A jaké z toho plyne ponaučení? Dejte si pozor na hyeny.
Pokud se dokážete vyvarovat dopravních nehod, nebude vám setkání se silniční hyenou hrozit. Jezděte s maximální opatrností, té není nikdy dost. A pokud k bouračce dojde, víte, co také můžete čekat.

Zpět   |   Nahoru

wow gold for Sale. www.savorgold.com Provide Free World of Warcraft Guide and Strategy. Professional WOW Gold, diablo 3 gold, runescape gold wow power leveling Store Online,Best Service to Each Customer. Tera gold for guild wars 2 gold and Blade & Soul gold and Swtor Credits on safe online store,one more click to buy runescape gold , buy Swtor Credits cheap,safe, Fast delivery and Low prices!

Aktuálně

Nejvíce Vás zajímá

TOPlist
0.31746792793274